Loading

Váš nákupní košík je prázdný Άδειο Καλάθι

PLATEBNÍ METODY

PLATEBNÍ METODY

Na našich platformách pro online objednávky si můžete vybrat z následujících platebních možností:

✓ Platba v hotovosti

Online objednávky lze provádět při doručení nebo v hotovosti v Domino's Pizza provozovně (při vyzvednutí). Protože bezpečnost je u nás vždy na prvním místě, naši Domino’s Pizza řidiči mají u sebe v hotovosti maximálně 500 CZK.

✓ Platební karta

Za online objednávky lze zaplatit také platnou debetní kartou při dodání nebo při vyzvednutí v obchodě Domino v terminálu.

✓ Kreditní karta

Jak chutné a snadné! Online objednávky lze kdykoli zaplatit platnou kreditní kartou. Všechny transakce kreditní kartou zpracovává zabezpečená platební platforma Adyen. Jako finanční instituce podléhá Adyen dohledu nizozemské centrální banky a splňuje právní požadavky směrnice Evropské unie o platebních službách ([EU] 2015/2366) a všech dalších příslušných předpisů. Jako poskytovatel služeb je Adyen certifikován podle úrovně 1 standardu PCI (DSS 3.2) - nejdůležitějšího bezpečnostního standardu v odvětví plateb. Jako hlavní člen a držitel licence Visa a MasterCard dodržuje Adyen také regulační postupy příslušných karetních systémů. Adyen provozuje nezávislá anti-DDOS řešení od dvou různých poskytovatelů. Pokud jde o zabezpečené úložiště kryptografických klíčů, Adyen používá HSM, ke kterým není možný individuální přístup. Chtěli bychom zdůraznit, že úplná platební data nejsou uložena na účtu Domino’s Pizza, ale u našich poskytovatelů platebních služeb.